Tisk  |    Mapa webu  |    Přihlášení do systému
česky     polski     english     |     28. 01. 2020

Úvod  >  O společnosti

O společnosti

TD-FS je samostatnou divizí společnosti TD-IS, s.r.o., která byla založena v roce 2013. Jejím vedoucím manažerem je Pavel Petrák, MBA, který disponuje mnohaletými zkušenostmi v oboru. Sedm let působil ve skupině Swagelok, která je jedním z prodejců systémových komponent pro fluidní systémy. Jsme distributorem výrobků společnosti FITOK pro ČR, SR a Polsko.

TD-IS
TD-IS

TD-FS se při svém působení může opírat o zázemí společnosti TD-IS s.r.o., která je nezávislým systémovým integrátorem informačních technologií a dodavatelem řešení, vhodných pro všechny typy průmyslových podniků. TD-IS , s.r.o. byla založena v roce 2006 jako samostatná divize skupiny Technodat. Během své existence společnost úspěšně realizovala řadu PLM / DMS / ERP projektů a stala se předním dodavatelem řešení PLM / DMS v našem regionu. Mezi největší zákazníky společnosti TD-IS patří ŠKODA POWER , Škoda Holding a OEZ Letohrad.

Charakteristika

TD-FS se v současné době specializuje na Polsko, Českou a Slovenskou republiku. Našim zákazníkům nabízíme kromě trubek široké portfolio produktů obsahující ventily, fitinky, hadice, atd. Naší přidanou hodnotou je, že tyto produkty nabízíme v nejlepší kvalitě (stejné nebo dokonce vyšší než konkurenční firmy) za zcela jedinečné ceny. Všechny produkty jsou zcela kompatibilní s výrobky konkurenčních společností z hlediska rozměrů a technických vlastností.

Podívejte se také na

TD-IS, integrátor PLM/CAD/CAM/CAE systémů

Přístupy

dnešní návštěvy: 38
stránky již navštívilo 169021 uživatelů
Úvod  .  O společnosti  .  Produkty  .  Partneři  .  Kontakty  |  Mapa webu